TELEFON
504 025 830

Kilka słów o Nas

Naszym głównym celem działania jest doradztwo, pomoc oraz kompleksowe prowadzenie usług rachunkowo - księgowych na terenie całej Polski. Nieustannie podnosimy swoją wiedzę i kwalifikacje, abyśmy mogli świadczyć dla Państwa jak najlepsze usługi a wzajemna współpraca przynosiła owocne efekty.

W ramach usług Biuro Rachunkowe Bilans zajmuje się prowadzeniem: ksiąg rachunkowych (książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa, pełna księgowość), spraw kadrowo-płacowych a także wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem obywateli z Ukrainy włącznie z tłumaczeniem dokumentów.

Cenimy czas swoich klientów, poprzez prowadzenie księgowości online. Mamy wielu klientów z całej Polski i w takich przypadkach klienci dostarczają nam swoje dokumenty za pośrednictwem poczty lub kuriera. Oferujemy także dojazd po dokumenty. Gwarantujemy dokładną i rzetelną pracę w oparciu o przepisy prawne a relacje z Naszymi Klientami opieramy na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu oraz pełnej dyskrecji. Cena każdej usługi jest zawsze ustalana indywidualnie, tak aby koszt był adekwatny dla oczekiwań cenowych Klienta.